Titles you rated
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 1.5
Kindergarten CopRated ★ 2.5
EraserRated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 4.5
A Bold FamilyRated ★ 2.0
Space JamRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.0
The FanRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.5
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0