Titles you rated
Little WomenRated ★ 5.0
DolittleRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
How Long Will I Love URated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Secret SuperstarRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5- Ladies in BlackRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Laplace's WitchRated ★ 3.5