Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 5.0
The CatRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
SopyonjeRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
PoongsanRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 5.0