Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0