Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.5
Caesar Must DieRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5