Titles you rated
There's Something About MaryRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 4.5
NostalgiaRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Donnie DarkoRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 5.0
PaulRated ★ 3.0
Knocked UpRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 4.0
Pineapple ExpressRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
Dan in Real LifeRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Night and DayRated ★ 4.0