Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5