Titles you rated
MinionsRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0