Titles you rated
Law and The CityRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Love to Hate YouRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5