Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0