Titles you rated
GattacaRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Kids are fineRated ★ 4.0- Mad RushRated ★ 5.0
- My Annoying MotherRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
Irma VepRated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0- The CollectionRated ★ 2.0