Series
Ratings
253
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Odd TaxiRated ★ 2.0
WakakozakeRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 1.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5