Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5