Titles you rated
MisfitsRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Being Human Season 2Rated ★ 3.5- Being Human Season 3Rated ★ 4.0
- Being Human Season 1Rated ★ 4.0
White LiesRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5