Movies
Ratings
506
The PriestsRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
My Week with MarilynRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 1.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 4.0