Movies
Ratings
34
TitanicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0