Titles you rated
The Front LineRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5