Series
Ratings
128
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Crown Season 5Rated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Birth of a MrsRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0