Titles you rated
White ChristmasRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0