Series
Ratings
37
Oshi no KoRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0