Titles you rated
Last Action HeroRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0