Movies
Ratings
369
The Terror LiveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0