Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0