Movies
Ratings
295
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5