Movies
Ratings
319
Despicable MeRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0