Series
Ratings
476
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 4.5
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 3.5- HERORated ★ 3.0
HERORated ★ 4.0
On a Starry NightRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Prison PrincessRated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Babanba Banban VampireRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5