Movies
Ratings
124
AftershockRated ★ 4.0
Never Ending StoryRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0