Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0