Movies
Ratings
245
The World of LoveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- 영웅: 라이브 인 시네마Rated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5