Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
DevsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5