Titles you rated
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 3.5
Saint LaurentRated ★ 3.5
Regular LoversRated ★ 3.5
JealousyRated ★ 3.5
In ParisRated ★ 3.5
A Burning Hot SummerRated ★ 2.5
IrreversibleRated ★ 2.5
Down in the ValleyRated ★ 3.5
WaitressRated ★ 4.5
DerailedRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Burn After ReadingRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
ZeligRated ★ 3.5
ManhattanRated ★ 5.0
Melinda and MelindaRated ★ 5.0
Hotel ChevalierRated ★ 4.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 1.0