Movies
Ratings
70
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0