Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 5.0
Those Who Cross the Line - ReturnsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5- BOSSRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0