Titles you rated
- Sad Love StoryRated ★ 2.5
- The Path to GloryRated ★ 3.0
- Merry MaryRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 2.5- IslandRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 4.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0