Movies
Ratings
601
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Almost LoveRated ★ 3.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 2.5
The Invention of LyingRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
Battle of the WarriorsRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0