Movies
Ratings
162
The PianistRated ★ 1.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 1.0
Step Up All InRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 1.0
BraveRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 1.0
American HustleRated ★ 1.0
127 HoursRated ★ 1.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 1.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
Salut d’AmourRated ★ 1.0