Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 2.5
BorderRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0