Series
Ratings
37
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0