Series
Ratings
33
Empress KiRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0