Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0