Series
Ratings
20
GleeRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0