Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
ArgonRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0