Movies
Ratings
390
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Deep TrapRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
MaudieRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0