Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5