Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
My Lucky StarsRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
One on OneRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0