Series
Ratings
94
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 0.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 4.5
The Great WivesRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.5
Two MothersRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0