Titles you rated
- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 3.5
Holy LandRated ★ 3.0- My Fair Princess IIIRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Glass MaskRated ★ 5.0- Thunder Store 2Rated ★ 3.0
Family SecretsRated ★ 4.0
Thunder StoreRated ★ 3.0- There Is a Blue BirdRated ★ 0.5
TV Novel Dear My SisterRated ★ 4.0
In Still Green DaysRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0