Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5