Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0- JungleFish2Rated ★ 1.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Memento MoriRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 1.5
He Was CoolRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.5
MamaRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 1.5
Whispering CorridorsRated ★ 1.5