Titles you rated
 LeonRated ★ 5.0 LeonRated ★ 5.0
 The InternRated ★ 5.0 The InternRated ★ 5.0
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 Dead Poets SocietyRated ★ 5.0 Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 InterstellarRated ★ 5.0 InterstellarRated ★ 5.0
 Real SteelRated ★ 5.0 Real SteelRated ★ 5.0
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
 The IslandRated ★ 4.0 The IslandRated ★ 4.0
 The IncrediblesRated ★ 5.0 The IncrediblesRated ★ 5.0
 2012Rated ★ 4.5 2012Rated ★ 4.5
 Spider-Man 3Rated ★ 5.0 Spider-Man 3Rated ★ 5.0
 Spider-Man 2Rated ★ 5.0 Spider-Man 2Rated ★ 5.0
 300Rated ★ 5.0 300Rated ★ 5.0
 May 18Rated ★ 4.5 May 18Rated ★ 4.5
 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
 SnowpiercerRated ★ 5.0 SnowpiercerRated ★ 5.0